Sposób na tanie sukienki sylwestrowe

Grudzień to najbardziej obciążający finansowo miesiąc, w którym kumulują się wydatki na Święta, prezenty dla najbliższych czy na imprezę sylwestrową. A przecież dochodzi do tego koszt kreacji na wieczór oraz wygodnych, niezwykłych butów i fryzjera. Szukając ubrań wcześniej oraz w odpowiednich miejscach można jednak trafić na intrygujące tanie sukienki sylwestrowe. U nas w sklepie znajdziesz wiele modeli dopasowanych do oczekiwań kobiet o różnych preferencjach.

Motywy hand-made, a tanie sukienki sylwestrowe

sylwestrowa 3Klasyka zawsze jest w modzie i wcale nie musi być nudna. Mała czarna pozwoli zminimalizować koszty, a odpowiednio dobrane do niej dodatki sprawią, że zaprezentujesz się iście szampańsko. Mogą to być pióra, cekinowa torebka, barwny szal z metalicznym połyskiem, błyszczący melonik czy okazała biżuteria.  W naszym sklepie proponujemy sukienki mini, midi oraz maxi w fasonach dopasowanych zarówno do gruszek, klepsydr czy jabłek i kielichów. Ciekawym pomysłem jest także samodzielne wzbogacenie sukienki o cekiny czy ozdobne kamyczki – wystarczy zakupić je w pasmanterii oraz delikatnie wszyć przy dekolcie, na rękawach lub przy samym rąbku kreacji.

Eleganckie oraz nietuzinkowe sukienki

Kobiety, które są jak barwne ptaki i preferują bardziej okazałe, kolorowe sukienki sylwestrowe także znajdą coś w sam raz dla siebie. Proponujemy kreacje w najmodniejszych odcieniach – złocie, srebrze, graficie, granacie, bordo, zieleni czy czerwieni oraz purpurze. Najciekawsze okażą się te z roślinnymi wycięciami na plecach oraz dużymi rozcięciami z boku.

Zapisz